KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 4881633
nr 488 1633
Akvarell
sign , Frankrike 1800-tal, 'Gatuscen' 21x17
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 1 oktober 2007
kl 16:54:18
600 kr
800 kr
700 kr
800 kr
850 kr
1.000 kr
950 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)